Cześć, tu Agata.

W duszy zawsze byłam muzykiem i artystką.
Muzyka była obecna w moim życiu odkąd pamiętam. To moja druga skóra, którą oddycham i marzę. To mój osobisty język i moje lekarstwo. Moje pierwsze występy koncertowe rozpoczęły się w wieku trzech lat.


Jedną z moich największych wartości jest wolność. Kieruje mną kreatywność i pasja. Dlatego wszystko, nad czym pracuję, wiąże się z wyczuwaniem innych, ich energią, charakterem, potrzebami ciała i umysłu. Tak, jak praca z moim głosem, która pomaga uspokoić i wejść w proces uzdrawiania poprzez muzyczną medytację.

W pracy wykorzystuję swoją wysoką wrażliwość, która pomaga mi wczuć się w drugą osobę i rozpoznać jej potrzeby.

Więcej o mnie i mojej pracy możesz przeczytać na mojej stronie: www.agata-wholistic-touch.com.

Na co dzień mieszkam w Amsterdamie razem z moim mężem, Bastianem, który jest nieodzowną częścią mojego biznesu oraz jego sukcesu.

Jestem też silnie związana z moim rodzinnym miastem, dlatego często można mnie spotkać we Wrocławiu, gdzie zwykle pracuję z moją siostrą Dorotą przy naszych siostrzanych projektach, takich jak wspólne sesje jogi z kąpielą dźwiękową i warsztaty wyjazdowe.

Moja historia

Zaczyna się jak wiele innych. Pracowałam w szybko działającej dużej korporacji w Amsterdamie. W pewnym momencie miałam do czynienia z wypaleniem. Musiałam ponownie spojrzeć na swoje życie i pomyśleć, co tak naprawdę chciałabym z nim zrobić. Chciałam dalej pracować z ludźmi, ale w innej formie niż wcześniej. Chciałam im pomagać w sposób, który wpłynie na ich ciało i umysł. Zauważyłam, jak pogarsza się stan zdrowia i ducha wielu ludzi w różnym wieku wokół mnie. Ja sama wcześniej borykałam się z poważnymi problemami zdrowotnymi, ale żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc.
Wtedy zacząłam szukać czegoś, co miałoby dla mnie większe znaczenie. Tak zaczęła się moja przygoda z Ajurwedą, szamanizmem i kąpielami dźwiękowymi.

Moje wykształcenie

Jestem osobą skoncentrowaną na rozwiązaniach, która uwielbia zamieniać pomysły w działania z dużą ilością empatii i troski o innych. Wierzę, że pozytywne myślenie może zdziałać cuda!
Rozgość się. Mam nadzieję, że w mojej przestrzeni znajdziesz kawałek dla siebie.

Film dokumentalny o mojej ścieżce „Poprzez głos, dotyk i Ajurwedę” już do obejrzenia na kanale You Tube

Agata Wholistic Touch
Company Registration Nº 80985149
BTW Nº NL003513288B56

Van Spilbergenstraat 46-1
1057RJ Amsterdam
The Netherlands